Cadikim :: Wprowadzenie :: Fabuła
pogoda Sob 21 Paź 2023, 20:00Administrator
Wzór telefonu Sro 18 Paź 2023, 00:12Administrator
Zamówienia Wto 17 Paź 2023, 02:58Administrator
WINFIELD Coffee Truck Wto 17 Paź 2023, 02:56Administrator
Bistro stoliki Pon 16 Paź 2023, 20:35Pies Cywil
Salon Sro 04 Paź 2023, 14:03Testowy Protagonista
Jayden Hayes Wto 03 Paź 2023, 22:08Administrator
Jamie Whitlock Wto 03 Paź 2023, 19:41Testowy Protagonista
Fabuła Sob 30 Wrz 2023, 23:16Administrator
Wstęp
Mayo Clinic posiada jeden z wiodących programów przeszczepów wątroby w kraju, ceniony jest za innowacyjną praktykę i badania w dziedzinie neurologii, medycyny transplantacyjnej oraz leczenia raka. Zespoły specjalistów świadczą usługi w ponad 40 specjalnościach medycznych i chirurgicznych. Przyjmowane są tu najznakomitsze jednostki, od znanych dyplomatów, po gwiazdy sportowe i zwykłych ludzi, korzystających z...
EKIPA
IMIĘ NAZWISKO
IMIĘ NAZWISKO
IMIĘ NAZWISKO
IMIĘ NAZWISKO
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum, velit tincidunt vivamus congue senectus praesent class dictum vulputate
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum, velit tincidunt vivamus congue senectus praesent class dictum vulputate
00mes
Lorem ipsum dolor
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum

Administrator
PACJENT
https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://pinterest.com/https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/
Administrator
Sob 30 Wrz 2023, 22:27
Fabuła
Do kogo kierujemy?

Jesteś tu pacjentem? W Mayo Clinic światowej klasy specjaliści i wolontariusze pomogą Ci poczuć się mile widzianym i dobrze zaopiekowanym gościem. Możesz się tu cieszyć opieką zdrowotną na wysokim poziomie i specjalistyczną wiedzą kliniczną, która zawsze skupia się na Tobie i Twoim dobrze.

Aspirującym lekarzem? Poznaj budynki, które nazwiesz domem, wraz z laboratoriami, w których możesz skupić się na nowych odkryciach; bibliotekami, przeznaczonymi do spokojnej nauki; oraz salami lekcyjnymi, w których rozwiniesz swoją karierę. Łatwodostępność do wiedzy jest kluczem w całej Twojej edukacji — dlatego tutaj drzwi zawsze będą stały przed Tobą otworem.

Szukasz pracy? Tutaj sama Cię znajdzie, bo obok lekarzy, Mayo Clinic szuka i zatrudnia tak samo młodych i ambitnych ludzi, jak i starszych, rozglądających się za nowymi perspektywami. Mayo Clinic zapewnia dobre warunki pracy niezależnie od tego, czy wolisz pracę w kafeterii, przy obsłudze i konserwacji rentgena, w sklepiku medycznym, przeciwległym barze, czy luksusowym hotelu.

Opis fabuły


Kampus Mayo Clinic na Florydzie posiada jeden z najbardziej wiodących programów przeszczepów wątroby w kraju, ceniony jest za innowacyjną praktykę i badania w dziedzinie neurologii, medycyny transplantacyjnej oraz leczenia raka. Zespoły specjalistów świadczą usługi w ponad 40 specjalnościach medycznych i chirurgicznych. Przyjmowane są tu najznakomitsze jednostki, od znanych dyplomatów, po gwiazdy sportowe i zwykłych ludzi, korzystających z rozwiniętego programu non profit  – tak głosi ulotka szpitala.

Idąc korytarzem widzisz gabinety szefów oddziałów, nowoczesny sprzęt i zadbany budynek. Mijasz profesora i jego rezydentów, kulturalnego lekarza, udzielającego pomocy bezdomnemu. Ani przez sekundę nie myślisz wtedy o tym, czy ten lekarz nie kończy właśnie 20-godzinnej zmiany i nie konfrontuje z narkomanem, wracającym trzeci dzień z rzędu po leki. Nie myślisz też, czy chirurg stojący przy stole operacyjnym, operując 7-letniego pacjenta, nie przypomina sobie właśnie o swoim chorym dziecku, które zostawił pod opieką w domu. Nie zastanawiasz się, czy odgłos głośnego uderzenia palców pielęgniarki o klawisze klawiatury, nie jest odgłosem jej gniewu na chłopaka, który ją zdradza. I ani przez chwilę nie pomyślisz też o tym, że machająca mopem starsza Pani żyje nowym romansem swojego syna.

Musisz wiedzieć, że dobry szpital, to nie tylko ładny budynek i jego renoma, to stojący za nim ludzie.Przejdź do

— Opis Jacksonville
— Opis Mayo Clinic
— Mapa kampusu Mayo Clinic


Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Nie 01 Paź 2023, 12:23, w całości zmieniany 12 razy
Administrator
PACJENT
https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://pinterest.com/https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/
Administrator
Sob 30 Wrz 2023, 22:35
Opis Jacksonville
o mieście


W Jacksonville, potocznie nazywanym Jax, powstały legendy południowego rocka, m. in. Lynyrd Skynyrd i The Allman Brothers Band. Dzielnica LaVilla niegdyś była znana jako „Harlem Południa”. Jeśli szukasz rozsądnych kosztów utrzymania, łatwego dostępu do plaży, południowego klimatu i życia w Słonecznym Stanie, to świetne miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu też chwaloną i dobrze rozwiniętą kulturę restauracyjną, cenione uczelnie, popularne wśród turystów wędkarstwo sportowe i dobry rynek pracy. Musisz jednak liczyć się z tym, że Jax, mimo że jest ocenione jako 24. najlepsze miejsce do życia w USA, w niektórych obszarach zmaga się z tym, co wszystkie inne miasta – poważnym problemem nadużyć narkotykowych, biedą i trudami codziennego życia.


Demografia

Dane z 2019 roku: 49,9% to biali; 31,2% czarni lub afroamerykanie; 10,7% latynosi; 7,6% osoby pochodzenia irlandzkiego; 6,9% niemieckiego; 5,5% angielskiego; 3,5%, portorykańskiego; 3,3% włoskiego; 4,9% to azjaci; 3,8% deklarowało przynależność do dwóch lub więcej ras.


Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Nie 01 Paź 2023, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Administrator
PACJENT
https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/ https://pinterest.com/https://cadikim.forumpl.net/ https://cadikim.forumpl.net/
Administrator
Sob 30 Wrz 2023, 23:16
Opis Mayo Clinic
o kampusie

Główny kampus


Na terenie kampusu stoją połączone ze sobą budynki Szpitala Mayo Clinic, tj. Mayo Building, Davis Building i Cannaday Building. W Stabile Building znajduje się obszerna biblioteka, centrum symulacji i przestrzeń wypoczynkowa dla studentów. Badania prowadzone są w laboratoriach Birdsall Research Building i Griffin Building. Budynek Mangurian jest najnowszym i najbardziej renomowanym budynkiem w kompleksie, który zajmuje się opieką onkologiczną i neurologiczną.

Zobacz więcej: Spis oddziałów i stanowisk pracy

Zachodni kampus

Kampus zachodni obejmuje Centrum Dializ Mayo Clinic i budynek Basso, w którym mieści się Centrum Snu Mayo Clinic. Kampus zachodni obejmuje także Dom Opieki im. Gabriela oraz Hospicjum Społeczne północno-wschodniej Florydy.

Zobacz więcej: Spis oddziałów i stanowisk pracy

Mapa kampusu Mayo ClinicSponsored content
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach